Mechanika Pojazdowa

W mechanice jesteśmy najlepsi...

Skrócona Analiza 2go półrocza (2015) w firmie

Napisane 31.12.2015 przez admin

Tagi: firma,

Pod koniec każdego bloku wszyscy na przemian zastanawiamy się nad autocrossem. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 29-30 kwietnia, dołącz do nas na posiłek, który możesz zjeść. Będziemy mieć wiel mieć wielu sprzedawców i kilku naszych przyjaciół w Car Guy's dla zabawy. Możesz również spotkać się z nami, aby złapać akcję wyścigu. Część wpływów zostanie przekazana lokalnej społeczności, a zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na zakup samochodu na następne dwa tygodnie imprezy. Jeśli jesteś zainteresowany wsparciem naszego zespołu podczas wyścigu w naszym nowym samochodzie, możesz kupić jeden z naszych nowych samochodów wyścigowych w naszym sklepie lub podczas następujących wydarzeń

8 wydarzeń:

07 lipca 2015r.Nowy klient -
12 lipca 2015r.Szkoda! Odszedł z naszej firmy długoletni profesjonalista Ariel Caban. Naprawdę dziękujemy, współpraca była genialna. Powodzonka!
04 sierpnia 2015r.Podpisaliśmy kontrakt z następnym pracownikiem na cały etat: Żelisław Wakuluk. Kordowski Mechanik wita!
12 sierpnia 2015r.Nowy klient - firma ciągutek
12 sierpnia 2015r.Bogaci Obcy oraz Powolni Szkoleniowcy - etapowa terenowa rywalizacja edukacyjna
09 września 2015r.Zostaliśmy wyróżnieni w grze Bump Diving Keep Signation
13 września 2015r.Kordowski Mechanik nawiązuje współpracę z klientem: Life Turbine
19 listopada 2015r.Nowy klient -

Obecne wyprzedaże na CyberMonday

Czytaj więcej...

Losowy

Praca w warsztacie samochodowym

Poszukujemy osoby do pracy w warsztacie samochodowym. Szczegóły oferty pracy. Szukamy doświadczonego mechanika, który dołączy do naszego zespołu. Szukamy kogoś do pracy dla nasz.

Czytaj więcej...