Mechanika Pojazdowa

W mechanice jesteśmy najlepsi...

Przedstawiamy troszkę ważnych cytatów

Napisane 18.06.2015 przez admin

Tagi: cytaty motywacyjne do szkoły, cytaty motywacyjne trening, cytaty motywacyjne,

Zebraliśmy jedne z najlepszych cytatów z Internetu i możesz cieszyć się nimi tak długo, jak chcesz. "Najlepsze w samochodach jest to, że możesz zmusić je do robienia wszystkiego, co chcesz". - Jeff B. - Jeff Bezos. "Nie jestem facetem od samochodu, ale niech mnie szlag, jeśli nie będę facetem z Porsche. Kiedy prowadzę Porsche, myślę:" To najlepsze w tym! ". - Dave McKean. "Myślę, że to najważniejszy pojazd, jaki kiedykolwiek wynaleziono." - Tom Cruise. "Jest trochę różnicy między samochodem w filmach a samochodem, który leci w powietrze". - George Bush. "Dzisiaj jeździłem Porsche po raz pierwszy w życiu." - Tom Cruise. "Prowadzisz Porsche. Prowadzisz go, ponieważ chcesz nim jeździć, a nie dlatego, że możesz." - Jack Nicholson. "Jedynym samochodem, który kiedykolwiek wygrał wyścig, było Porsche". - George Bush. "Nie prowadzę Porsche. Prowadzę Lamborghini. Podoba mi się ten samochód. Nie zamierzam wyjść i go kupić.". - John wayne. "Moje Porsche było najlepsze ze wszystkich. A powodem, dla którego nazwali je" Porsche ", było to, że był najlepszy ze wszystkich

10 cytatów:

Można się tak całe życie zastanawiać, czy wyjść z domu, czy może lepiej zostać, bo zacznie padać deszcz. Ja po prostu wychodzę i nie kombinuję.

Agnieszka Dygant


Reklama:

Twoje życie staje się lepsze, tylko, gdy Ty stajesz się lepszym.

Brian Tracy


Kiedy ktoś przechodzi właśnie przez burzę, twoja cicha obecność jest potężniejsza niż milion pustych słów

Thema Davis


Reklama:

Nie pozwól nigdy nikomu mówić ci, że nie masz prawa być tym, kim jesteś.

Lady Gaga


Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok.

Bruce Lee


Jeśli chcesz dobrze dla swoich dzieci, to spędzaj z nimi dwa razy więcej czasu i wydawaj na nie dwa razy mniej pieniędzy.

Abigail Van Buren


Nie trafiłem ponad 9000 rzutów w moim życiu. Przegrałem ponad 300 meczów. 26 razu zaufano mi, gdy miałem oddać rzut na miarę zwycięstwa i spudłowałem. Przegrywałem w moim życiu ciągle. Dlatego właśnie osiągnąłem sukces.

Michael Jordan


Nie tęskni się za tym, czego się nie doświadczyło.

Katarzyna Grochola


Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.

Walt Disney


Ja się urodziłam z pomysłem na całe swoje życie.

Eva Minge




Cytaty dostarczył

Obecne wyprzedaże na CyberMonday

Czytaj więcej...

Losowy

Nauki na temat naprawiania samochodów

Użyj standardowych narzędzi i materiałów eksploatacyjnych. Poznaj swoje narzędzia. Bądź kreatywny dzięki swoim narzędziom. Poznaj swoje materiały. Poznaj swoje techniki. Poznaj swoje narzęd

Czytaj więcej...