Mechanika Pojazdowa

W mechanice jesteśmy najlepsi...

Oto troszkę ważnych cytatów motywacyjne

Napisane 21.01.2016 przez admin

Tagi: cytaty motywacyjne biznes, cytaty motywacyjne do ćwiczeń, cytaty motywacyjne bieganie,

.. "Moim ulubionym samochodem jest Honda CBR600RR". "Największym błędem, jaki możesz popełnić, jest przekonanie, że możesz iść szybko". "Twoim zadaniem jest po prostu prowadzić i cieszyć się jazdą.". jazdą.". "Najważniejszą rzeczą w życiu jest czerpanie radości z tego, co robisz". "Istnieje różnica między byciem dobrym człowiekiem a byciem dobrym samochodem". Zawsze postępowałem zgodnie z radą słynnego dziennikarza samochodowego dr Bobbie Gibsona. Ona mówi, "Nigdy, nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj. Działa to w czasach, gdy czujesz się dobrze i chcesz zrobić coś miłego, ale Twoja motywacja jest tak niska, że ​​zrobisz wszystko, aby uzyskać samochód, który chcesz. nie zabierze Cię z miejsca, w którym zacząłeś. Jedynym sposobem, aby dostać się tam, gdzie chcesz, jest próba zrobienia tego w samochodzie, który lubisz. " Nie mogę ci powiedzieć, ile razy słyszałem rady tego genialnego pisarza motoryzacyjnego, "Zawsze patrz w niebo, zawsze jedź szybko". Urodziłem się i wychowałem w USA. Byłem więc kilka razy na przodzie i wiem, że są ludzie, którzy nie mieli tego samego szczęścia. Słyszałem radę: "Bądź w tej chwili, nie poddawaj się". I to rada zdecydowanie dla mnie działa

14 cytatów:

Najlepszą zemstą jest ogromny sukces.

Frank Sinatra.


Pamiętam, że miałam bardzo mało pieniędzy, że głodowałam i kontrolowałam wydatki. Że musiałam podejmować decyzje, czy dzisiaj kupić paczkę orzeszków ziemnych i kubełek jogurtu, czy jutro kupić dużą torbę serowego popcornu i karton soku żurawinowego. Tym się wtedy żywiłam. Ale nie brałam pod uwagi innej możliwości niż sukces.

Madonna


Kobieta jest jak torebka z herbatą. Nie wiadomo, jak jest mocna, dopóki nie znajdzie się w gorącej wodzie

Eleonor Roosevelt


Reklama:

Niezależnie od tego, skąd jesteś, twoje marzenia są ważne.

Lupita Nyong’o


Jeśli widzisz, że musisz upaść, upadnij przynajmniej w wielkim stylu.

Cate Blanchett


Reklama:

Żyje się tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, ten raz wystarczy.

Mae West


Pudłujesz 100% strzałów, jeśli w ogóle ich nie wykonujesz.

Wayne Gretzky.


W życiu nie chodzi o czekanie aż burza minie. Chodzi o to, by nauczyć się tańczyć w deszczu.

Vivian Green


Nauczyłam się, że droga postępu nie jest ani szybka, ani łatwa.

Maria Skłodowska-Curie


Jeżeli jest mi źle, to nie marudzę i zmieniam to, co mi doskwiera.

Katarzyna Bujakiewicz


Jeżeli jesteś nastawiony na to żeby wszyscy cię lubili, będziesz gotowy poświęcić wszystko każdego dnia i niczego nie osiągniesz.

Margaret Thatcher


Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Mark Twain


Jesteśmy tym, czego pragniemy.

Erica Jong


Żyje się tylko raz, ale jeśli żyjesz dobrze, ten raz wystarczy.

Mae West
Cytaty dostarczył

Obecne wyprzedaże na CyberMonday

Czytaj więcej...

Losowy

Świetne oferty na czarny tydzień

Akcesoria, oprogramowanie, samochody i usługi związane z samochodami, a także akcesoria i oprogramowanie związane z samochodami. Witryna zawiera również linki do warsztatów samochodowych, a także do o

Czytaj więcej...